Uwaga!
Dokładna wysokość opłat za czerwiec została wyliczona dla każdego mieszkańca indywidualnie i umieszczona na portierni.
Bardzo proszę wpłacać dokładnie wyznaczoną kwotę „co do grosza” na odpowiednie konto.

2017-06-09, Elżbieta Janicka

Jesteśmy razem już miesiąc
Niedługo uczniowie będą zegnać się z żalem ze się rozstaja ale cieszyć się wakacjami. Dziś wywieszona została lista uczniów , którzy już mieszkają w internacie i zostają przyjęci na rok następny.

Osoby chętne do zamieszkania u nas już składają wnioski o przyjecie . Komisja Rekrutacyjna zbierze się dnia 10.07 br.o godzinie 10.00. Lista przyjętych zostanie umieszczona na stronie internetowej. Uczniowie, ubiegający się o przyjecie natychmiast po otrzymaniu świadectwa kopie dostarczajązs23elz
do nas.

2017-06-08, Elżbieta Janicka

Opłaty w miesiącu czerwcu.
Wysokość opłaty za wyżywienie w miesiącu czerwcu zostanie naliczona indywidualnie dla każdego mieszkańca i wywieszona na recepcji 9 czerwca.
W czerwcu wszystkie należności za pobyt i wyżywienie należy uregulować najpóźniej do 14 czerwca.

2017-05-31, Elżbieta Janicka

Zblizamy sie do końca roku.
Pożegnaliśmy już maturzystów. Teraz zdają matury. Codziennie słuchamy"jak było". Jest dobrze. To są mądre dzieci i na zdawanie pracowały trzy lata. Ci co się uczyli zbierają dziś plony. Oby dostali się na wymarzone studia.
Już dziś informujemy że uczniowie, którzy myślą o przyjeździe do Wrocławia do szkoły zapraszamy do naszego internatu.Przy rekrutacji kierujemy sie przede wszystkim średnia ocen i oceną z zachowania. Należy złożyć :
1. Kartę Zapisu
2. Podanie Rodzica
3. Po otrzymaniu świadectwa dosłać kopie świadectwa
4. zdjęcie
Można dołączyć pismo ,list które w jakiś sposób przekona nas uczeń że mimo ze oceny nie były powyżej 5.0 on i tak zasługuje na danie mu szansy na zamieszkanie w internacie i uczęszczanie do wrocławskiej szkoły. Rodziców proszę o wnikliwe przeanalizowanie sytuacji rodzinnej czy synek lub córka rzeczywiście pragną się uczyć czy internat ma służyć aby wyrwać się z domu spod opiekuńczych skrzydeł mamy. Internat jest płatny . Koszt wyżywienia wynosi obecnie 16 zł dziennie ale od września stawka może minimalnie wzrosnąć. Zachwalać nas już nie będę bo uczniowie którzy tu mieszkają sami robią nam rewelacyjna reklamę i miejsc brakuje.
Komisja rekrutacyjna zbierze się ok.10 tego lipca /dokładny termin zostanie podany/ i rozpatrzy podania . Do końca czerwca można osobiście lub pocztą przysyłać dokumenty. E. Janicka

2017-05-10, Elżbieta Janicka

Opłaty maj 2017