wysokość opłat za październik
pobyt 170 zł
wyżywienie 356 zł

2018-10-01, Elżbieta Janicka

Informacje dotyczące wszystkich uczniów którzy bedą mieszkac u nas od września
Uczniowie , którzy mieszkali w naszym internacie i chcą dalej mieszkać również mają obowiązek dokonać wpłaty w miesiącu sierpniu tj do 10 sierpnia już za m-c wrzesień. Konto pozostaje to samo. Przypomnijcie rodzicom, że należy pisać za jakie dziecko w przypadku różnych nazwisk.

Dokonanie wpłaty jest dla nas zapewnieniem że będziecie korzystać internatu . Decyzja musi być przemyślana , ponieważ nie będziemy dokonywać zwrotu pieniędzy.

Na spotkanie w dniu 2.09 czyli w dniu kwaterowania się do internatu przywozicie Państwo umowę podpisaną. Druk umowy o wynajem proszę pobrać ze strony. Na miejscu bierzecie Państwo wszyscy druk do meldunku na okres tymczasowy.
Proszę aby wszyscy opiekunowie nowych dzieci, przyszli do jadalni w naszym internacie na godzinę 15.00 ze swoimi dziećmi.Zapoznacie się Państwo z najważniejszymi sprawami jakie dotyczą pobytu.

W tym dniu dokonywana będzie również wpłata 50 zł do wychowawcy na Samorząd Uczniowski. Wychowawcy wydadzą pokwitowanie.

Wszyscy uczniowie przywożą kołdry , poduszki , koc , lampkę nocna na pulpit. Każdy uczeń przywozi kubek, łyżeczkę talerzyk. Przywozimy, maskotki zdjęcia, ,coś co przypomina dom. W niedzielę żadną nie ma posiłku. Posiłki są wydawane od poniedziałku do piątku.

Pokoje będą przydzielone a numery pokoi na na listach na portierni.


Rodziców uczniów wszystkich a szczególnie już mieszkających proszę z taką łatwością nie zwalniać uczniów z czasu nauki własnej ponieważ uczniowie nie uczą się bardzo dobrze w szkole a nawet choć trochę dobrze za to mają sporo czasu do dyspozycji w mieście.


Rodziców ZS Logistycznych zapraszam serdecznie na spotkanie do internatu w dniu kiedy nasza szkoła będzie miała zebranie w klasach. Zawsze jest to we wrześniu.

Proszę o systematyczne dokonywanie opłat zawsze do 10 tego każdego miesiąca.
Tylko teraz płacimy za wrzesień.

Nowi uczniowie przyjeżdżają do internatu na 13.00 i o 15.00 mają spotkanie. Uczniowie, którzy mieszkają będą kwaterowani o 16.00. Proszę nie przyjeżdżać wcześniej bo..... Chcemy każdego z Was przyjąć i poświęcić mu chwilę czasu.

W razie pytań proszę dzwonić. Do zobaczenia.

2018-07-25, Elżbieta Janicka

»»  Przejdź do archiwum  ««