Do wakacji pozostało

---

Aktualności

KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI JANA KOCHANOWSKIEGO

12 października 2017 roku na piątej godzinie lekcyjnej w sali nr 34 odbędzie się konkurs wiedzy o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego skierowany do uczniów klas drugich. Wszystkich zainteresowanych poezją Jana z Czarnolasu serdecznie zapraszamy.

2017-09-27;   Beata Śliwińska

ankieta Zawodowy Wrocław

W związku z bieżącą realizacją kursów zawodowych przez uczestników projektu „Zawodowy Wrocław”, umieszczam poniżej link do ankiety oceniającej kursy.
Organizatorzy Projektu są ciekawi Waszych opinii nt. udziału w projekcie, jak i realizacji poszczególnych form wsparcia.


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoxuwmGhVZGyUN9rWZj9gWlDnuHOUvKYTceYaAS6LG8kyOKQ/viewform

Zachęcam do wypełnienia ankiety.

2017-09-27;   Agnieszka Skarupa

Kurs wózki widłowe - Zawodowy Wrocław

W dniu 26.09.2017 r. (wtorek) rozpoczyna się kolejne szkolenie z obsługi wózków widłowych. Szkolenie liczy 67 godzin i kończy się egzaminem UDT.
Proszę o aktywny udział w kursie, gdyż rezygnacja z projektu na tym etapie może wiązać się z konsekwencjami natury finansowej, ponieważ umowy z firmami szkoleniowymi zostały zawarte na określoną ilość osób.
Bardzo ważne jest to, by obowiązkowo być na pierwszych zajęciach, gdyż wówczas omawiane są szczegóły organizacyjne i przeprowadzane jest badanie lekarskie.

Życzę owocnej nauki i w razie pytań, problemów, zapraszam do kontaktu sala nr 14

2017-09-26;   Agnieszka Skarupa

Zawodowy Wrocław - zaświadczenie o ukończeniu szkolenia interpersonalnego

Zapraszam wszystkich uczestników Projektu Zawodowy Wrocław do sali nr 14 w celu odbioru zaświadczenia o ukończeniu szkolenia grupowego z zakresu kompetencji interpersonalnych i poruszania się po rynku pracy.

2017-09-26;   Agnieszka Skarupa

Kurs - SEP do 1kV - Zawodowy Wrocław

Przypominam, iż w dniu jutrzejszym (20.09) rusza kurs „Uprawnienia SEP 1kV”.
Informuję, iż pierwszego dnia (tj. 20.09) uczestnicy:
· Muszą zabrać ze sobą dowód osobisty
· Przeprowadzone zostaną przez lekarza medycyny pracy badania


Kurs realizowany będzie przez Ośrodek Kształcenia Kursowego 2XTAK we Wrocławiu, przy ul. Miechowity 2 (boczna Kromera) http://www.2xtak.eu/
Grupa A, do której należą uczestnicy, będzie liczyła 12 osób. Sumarycznie każda z grup ma do zrealizowania 25 godzin edukacyjnych kursu.
Kurs zakończony zostanie egzaminem wewnętrznym, po zdaniu którego uczestnicy otrzymają świadectwo, oraz egzaminem zewnętrznym, którego termin zostanie ustalony w najbliższym czasie. Po zdaniu egzaminu zewnętrznego uczestnicy otrzymają uprawnienia SEP 1kV.


Harmonogram kursu „Uprawnienia SEP 1kV” dostępny jest na stronie internetowejCKP pod linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/zawodowy-wroclaw/harmonogramy/kursy-zawodowe

2017-09-19;   Agnieszka Skarupa

Kurs - wózki widłowe

Przypominm, iż w czwartek (14.09) rusza kurs „Obsługa wózków widłowych” dla gr. B.
Informuję, iż pierwszego dnia (tj. 14.09):
· Uczestnicy będą musieli zabrać ze sobą dowód osobisty
· Przeprowadzone zostaną przez lekarza medycyny pracy badania

Kurs realizowany będzie przez Ośrodek Kształcenia Kursowego 2XTAK we Wrocławiu, przy ul. Miechowity 2 (boczna Kromera) http://www.2xtak.eu/
Grupa B, do której należą uczestnicy, będzie liczyła 27 osób. Sumarycznie każda z grup ma do zrealizowania 67 godzin edukacyjnych kursu.
Kurs zakończony zostanie egzaminem wewnętrznym, po zdaniu którego uczestnicy otrzymają świadectwo na wzorze MEN. Egzamin wewnętrzny odbędzie się ostatniego dnia kursu (tj. 9.10). Po zdaniu egzaminu wewnętrznego, uczestnicy przystąpią do egzaminu zewnętrznego, przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Egzamin zewnętrzny odbędzie się maksymalnie do 2 tyg. po zakończeniu kursu. Po zdaniu egzaminu zewnętrznego, uczestnicy otrzymają legitymację UDT i tym samym będą uprawnieni do wykonywania pracy jako operator wózków widłowych.


Harmonogram kursu „Obsługa wózków widłowych” dla gr. B dostępny jest na stronie Szkoły i CKP pod linkiem: http://www.ckp.pl/index.php/projekty-unijne/zawodowy-wroclaw/harmonogramy/kursy-zawodowe


Zachęcamy także do śledzenia Naszego fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/ZawodowyWroclaw/ na którym można na bieżąco śledzić przebieg Naszego projektu, oraz oglądać zdjęcia z kursów i staży.

2017-09-12;   Agnieszka Skarupa

Kurs SEP

Zapraszam na kurs SEP do 1kV organizowany w ramach projektu Zawodowy Wrocław.


Agnieszka Skarupa

2017-09-07;   L S

Harmonogram Kursów - Zawodowy Wrocław

Harmonogram Kursów transport spedycja, wózki widłowe i suwnice:


Agnieszka Skarupa.

2017-09-05;   L S

Kursy - Zawodowy Wrocław

Od 13 września ruszają nowe grupy kursów (wózek widłowy, suwnica, transport i spedycja międzynarodowa) w ramach Projektu Zawodowy Wrocław. Szczegółowy harmonogram zostanie zamieszczony wkrótce. Osoby, które są zapisane na poszczególne kursy bardzo proszę zgłaszać się do sali nr 14 w celu wyboru dogodnego terminu.

2017-09-04;   Agnieszka Skarupa

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 4 WRZEŚNIA - GODZINA 9:00

2017-08-30;   E M