Zespół Szkół Logistycznych - Technikum Nr 12, Branżowa Szkoła Nr 12, ul. Jana Wł. Dawida 9/11
Do wakacji pozostało

---

Aktualności

Egzamin UDT wózki widłowe gr.B - Zawodowy Wrocław

Egzamin zewnętrzny UDT dla uczestników kursu „Obsługa wózków widłowych” z gr. B odbędzie się dn. 30.07.2018 o godz. 12:30 w Ośrodku Kształcenia Kursowego 2XTAK, ul. Miechowity 2.

Termin egzaminu został ustalony odgórnie przez Urząd Dozoru Technicznego. Egzamin będzie się składał z części teoretycznej, trwającej ok 20 min. na uczestnika, oraz części praktycznej, trwającej ok. godziny na uczestnika.

Po zdaniu egzaminu zewnętrznego, uczestnicy otrzymają imienne legitymacje UDT, uprawniające do pracy na stanowisku operatora wózków widłowych.

Ze względu na zaostrzenie procedur w Urzędzie Dozoru Technicznego związanych z kwestiami formalnymi, w bieżącej edycji niestety nie ma możliwości dołączenia na egzamin osób z innych grup, które nie zdały egzaminu uprzednio. Jeśli uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zewnętrznego będą wyrażali chęć ponownego zdawania (cena egzaminu to 152 zł płatna przez ucznia), można utworzyć odrębną grupę egzaminacyjną np. w październiku, pod koniec realizacji projektu. W miarę możliwości proszę o informację, czy uczniowie z gr. A, którzy nie zdali egzaminu UDT będą zainteresowani przystąpieniem do niego ponownie.

2018-07-20;   Agnieszka Skarupa

Podziękowanie strzelcom

Wszystkim strzelcom naszej szkoły dziękuję za udział i zaangażowanie w zajęciach i zawodach strzeleckich przez cały rok szkolny 2017/2018, życzę bezpiecznego wypoczynku przez okres wakacji.

2018-06-26;   Zbigniew Jarek

Gala podsumowująca program"Trening Umiejętności Społecznych"

19 czerwca 2018 roku w Muzeum Historii Zajezdnia odbyła się gala podsumowująca Program "Trening Umiejętności Społecznych" realizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży przy wsparciu Credit Suisse EMEA Foundation. Tego dnia mieliśmy okazję spotkać kolegów i koleżanki z innych szkół realizujących cykl zajęć i własne projekty skierowane do lokalnych społeczności. Mogliśmy się przekonać, dzięki plakatom prezentującym realizację naszych pomysłów i wywiadom przeprowadzonym z przedstawicielami grup zajmujących się danymi działaniami, co wzbudza nasze zainteresowanie, empatię i angażuje nas do wspólnych działań. Nie obyło się bez części oficjalnej, podczas której głos zabierali przedstawiciele fundacji i banku. Uzyskaliśmy również certyfikaty dokumentujące zdobyte przez nas umiejętności.

2018-06-21;   Beata Śliwińska